Talli tüdrukud

Sale!

Puidust värvitud lillekast 1m

Original price was: 48,00 €.Current price is: 40,00 €.

Meie standardne puidust värvitud lillekast on mõõtudega 1m pikk, 24cm lai ja 19cm kõrge. Kastide välisküljed on hööveldatud puidust ja siseküljed hööveldamata puidust. Lillekastide põhjas on veekindel vineer. Kasti värvime kliendile sobivat tooni.

Availability: 4 laos

Meie standardne puidust värvitud lillekast on mõõtudega 1m pikk, 24cm lai ja 19cm kõrge. Kastide välisküljed on hööveldatud puidust ja siseküljed hööveldamata puidust. Lillekastide põhjas on veekindel vineer, milles on üleliigse kastmisvee ära valgumiseks augud. Kastid värvime kliendile sobivasse tooni.

Lillekastid on valminud koostöös lillekasvatajaga Suvelilled.ee  ja täpselt optimaalse suurusega tagamaks õige hooldamise korral suvelillede lopsakus ja pikaealisus. Kastid on piisavalt suured, et taimedel oleks ruumi kasvada ja samas ei kuiva põua perioodil kast nii kiiresti ära.

Puidust värvitud lillekast valmib käsitööna ja on mõeldud suvelillede istutamiseks otse kasti. Kastide disain on lihtne ja lubab särada just lilledel oma täies hiilguses. Kastid on sobilikud kasutamiseks välitingimustes ja tuleb arvestada üleliigse kastmisvee välja voolamisega. Soovitame alati meie puidust lillekaste kasutada värvituna, et taga kasti pikk eluiga. Meie puidust värvitud lillekastide eeliseks on see, et neid on võimalik värvida täpselt vajalikku tooni. Talveks soovitame kastid hoiustada pikaealisuse tagamiseks sisetingimustesse, kuid kastid võivad jääda talveks ka näiteks terrassile või rõdule.

Meie puidust lillekastid sobivad nii terrassile, rõdule kui ka suuremale aknalauale. Neid kaste võib kasutada ka lihtsalt taimekastidena. Sinna sobivad hästi näiteks igasugused maitsetaimed ja edukalt annab kasutada ka näiteks terrassi/rõdu tomatite vms jaoks.

Lopsakad suvelilled ja meie puidust lillekastid terrassil, rõdul või aias on ideaalne kombinatsioon.

Valmistame kaste ka täpselt kliendile sobivas mõõdus. Meiega saad ühendust võtta siit.

Kaal 5 kg
Mõõtmed 100 × 24 × 19 cm
Värvus

Vastavalt kliendi soovile

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top