Talli tüdrukud

Puidust lillekastid

Meie lihtne ja vastupidav puidust lillekast on loodud selleks, et rõõmustada Sinu aeda või terrassi oma ilusa väljanägemisega ning samal ajal olla praktiline ja funktsionaalne. Meie puidust lillekastid on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast materjalist ning sobivad ideaalselt erinevate lillede ja taimede kasvatamiseks.

Puidust lillekastid on keskkonnasõbralik ja looduslähedane valik, mis loovad mõnusa atmosfääri Sinu koduaeda. Puidust lillekaste on võimalik saada erinevatest suurustes ja sobivad ideaalselt erinevate aedade, terrasside ja rõdude jaoks. 

Puidust lillekastide peamised omadused:

  • Valmistatud vastupidavast ja looduslikust puidust
  • Erinevad suurused
  • Sobib hästi lillede, taimede ja köögiviljade kasvatamiseks
  • Keskkonnasõbralik ja looduslähedane valik
  • Lihtne paigaldada ja hooldada
Standardsete puidust lillekastide mõõdud:
Meie standardne puidust lillekast on mõõtudega 1m pikk, 24cm lai ja 19cm kõrge. Kastide välisküljed on hööveldatud puidust ja siseküljed hööveldamata puidust. Lillekastide põhjas on veekindel vineer, milles on üks või mitu auku põhjas, et tagada taimedele õige kastmisvee äravool.
 
Lillekastid on valminud koostöös lillekasvatajaga Suvelilled.ee  ja täpselt optimaalse suurusega tagamaks õige hooldamise korral suvelillede lopsakus ja pikaealisus. Kastid on piisavalt suured, et taimedel oleks ruumi kasvada ja samas ei kuiva põua perioodil kast nii kiiresti ära.
 
Puidust lillekastide viimistlus:
Kõik meie puidust lillekastid valmivad käsitööna ja iga kast on eraldi hoolikalt lihvitud tagamaks ilus  ja kvaliteetne viimistlus. Pakume puidust lillekaste nii värvimata kui ka kliendile sobivasse tooni värvituna. Kastide pikaealisuse tagamiseks soovitame lillekastid alati ära värvida.  Pigem värvida kui puiduimmutusvahenditega töödelda.
 
Puidust lillekastide hooldus:
Meie puidust lillekastid on mõeldud eeskätt välitingimustes kasutamiseks ja paigaldamisel tuleb arvestada kastmisvee äravooluga. 
Talveks soovitame kastid hoiustada pikaealisuse tagamiseks sisetingimustesse, kuid kastid võivad jääda talveks ka näiteks terrassile või rõdule. Vajadusel saab mõne aasta pärast kastid üle värvida.
 
Kui soovid oma aeda ilmestada lopsakate suvelilledega ja soovid kvaliteetset ja vastupidavat puidust lillekasti, siis oled õiges kohas. Meie lillekastid on vastupidavad, ilmastikukindlad ja sobivad erinevate lillede ja taimede kasvatamiseks. Vali endale sobiv suurus ning lase oma aed särama meie kvaliteetsete puidust lillekastide abil.
Scroll to Top