Talli tüdrukud

Kontaktid

 

 

Tere tulemast!

Talli tüdrukute pilt


Meie tegemised

 

Meie kodu on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Tegutseme peamiselt Läänemaal, Lääne-Nigula valla Nõva osavallas. Kevadel valmivad meil peamiselt lillekastid, suvel leiab meid erinevatelt laatadelt keraamika ja amigurumi mänguasjadega. Talvel täiendame varusid ja kogume ideid. Talli tüdrukutel juba igav ei hakka.

puidust lillekast

puidust lillekastid

Alates  2014 aastast tegeleme ka kevad hooajal puidust lillekastide valmistamisega. Teeme koostööd Lilleparun OÜga. Meie valmistame puidust lillekastid ja nemad täidavad need imeliste suvelilledega. 

Vaata rohkem siit

amigurumi mängukad

Talli tüdrukute nime all tegutsemist alustasime aastal 2010, kui Astrid nakatus amigurumi pisikuga. Alates sellest ajast on valminud palju erinevaid tegelasi. Nii traditsioonilisi jäneseid, kasse, karusid kui ka erilisi ükssarvikuid, nõidu, kolle ja palju muud. Mustreid valides jäävad silma just natuke kiiksuga erilised tegelased. 

Vaata rohkem siit

keraamika

Keraamika vallas tegemised said samuti suurema hoo sisse alates 2014, kui Kairit keskendus peamiselt kedrakeraamikale. Viimase kahe aasta peamiseks teemaks on vaasid. Sinilillevaasid, lauavaasid, põrandavaasid. Erilisi värvilisi vaase nii suurtele kui väikestele korjajatele ja igat masti lilledele.

Kairit Keraamika tegevusi koondab kokku eraldi koduleht aadressil kairitkeraamika.ee

Hetkel saab rohkem meie tegemisi saab jälgida siit

Scroll to Top